Trening na redukcję
Posted on: Maj 22, 2017, by : admin
cardio

Jeśli planujemy wykonanie treningu na redukcję, to powinniśmy pamiętać przede wszystkim o ujemnym bilansie kalorycznym. Jest to taki bilans, gdzie mniej spożywamy kalorii, niż ich potrzebujemy. Nasze zapotrzebowanie jest zmienne, zależne od stylu życia, rodzaju pracy czy płci. Liczy się bardzo także aktywność fizyczna, więc wprowadzając do swojego planu dłuższe i bardziej intensywne ćwiczenia, możemy doprowadzić do ujemnego bilansu kalorycznego. Popularnym rodzajem treningu na redukcję jest tzw. trening cardio.

Powinniśmy go wykonywać przez pół godziny, a jeśli damy radę, to możemy zwiększyć ten czas do 45 minut. W przypadku tego rodzaju treningu spalamy jednak nie tylko tłuszcz, ale również mięśnie. Można temu zapobiegać poprzez suplementację odpowiednimi środkami. Można także dodać do planu treningowego ćwiczenia na siłowni, nastawione na ciężar, a nie na ilość powtórzeń. Zróżnicowany plan treningowy pomoże nam również dlatego, że nie znudzimy się poszczególnymi ćwiczeniami i nie stracimy motywacji.

One thought on “Trening na redukcję

  1. Przed każdym treningiem cardio pije bcaa z allnutrition, super się później czuje, do tego biorę spalacz redox extreme i widzę już efekty. Jeśli chcemy schudnąć moim zdaniem trzeba dietę trzymać na pierwszym miejscu, a co do tych suplementacji to po prostu dodatkowe wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *